Produkty - dzwigsystem

Idź do spisu treści

Menu główne

Produkty

 

      Windy osobowe i towarowe

 
 

Współpracujemy z Fabryka Urządzeń Dźwigowych Spółka z o.o. w Bolęcinie. Proponujemy Państwu projektowanie, dostarczenie i zamontowanie dźwigów osobowych o napędzie elektrycznym-ciernym lub hydraulicznym. Wyposażenia dźwigów firma dokonuje zgodnie z potrzebami i życzeniami użytkowników.

     Towarowe małe

 
 

Przedstawiamy Państwu podstawowe rodzaje i warianty dźwigów towarowych małych umożliwiających wybór właściwego rozwiązania stosownie do potrzeb i uwarunkowań technicznych.
Rozwiązania nietypowe, inne wymiary kabin do uzgodnienia z producentem.

Typy dźwigów towarowych małych:

EPG-300-R-P Udźwig Q=300kg, Drzwi ręczne (dwuskrzydłowe lub jednoskrzydłowe), dźwig przelotowy,

EPG-300-R-N Udźwig Q=300kg, Drzwi ręczne (dwuskrzydłowe lub jednoskrzydłowe), dźwig nieprzelotowy,

EPG-100-R-KP Udźwig Q=100kg, Drzwi ręczne (gilotynowe lub jednoskrzydłowe), dźwig przelotowy pod kątem,

EPG-100-R-N Udźwig Q=100kg, Drzwi ręczne (gilotynowe lub jednoskrzydłowe), dźwig nieprzelotowy,

EPG-100-R-P Udźwig Q=100kg, Drzwi ręczne (gilotynowe, lub jednoskrzydłowe), dźwig przelotowy,

RODZAJE SZYBÓW :
Konstrukcja murowana lub betonowa, do bezpośredniego montażu dźwigu (przygotowuje inwestor).
Konstrukcja stalowa samonośna do zabudowania po montażu dźwigu, np. panelami z blachy w kolorze wg życzenia użytkownika lub płytą karton-gips.


     Platformy schodowe i podnośniki

 
 

ARTIRA

Platforma schodowa Artira o torze krzywoliniowym może być dopasowana do każdego obiektu, gdzie nie da się zastosować tradycyjnej windy. Może pokonywać nawet do 8 biegów schodów! To połączenie doskonałej jakości i niezawodności działania. Obsługa platfomy ARTIRA jest bardzo łatwa i przyjazna na każdym etapie. Podświetlenie przycisków sterowych na platformie i kasetach przystankowych sugeruje kolejne czynności do wykonania. Dzięki nowoczesnemu sterowaniu jazda jest bardzo płynna. Platforma automatycznie zwalnia na zakrętach i dojeżdżając na przystanek.
Konstrukcja i wykonanie platformy z materiałów najwyższej jakości powoduję, że może być ona instalowana zarówno wewątrz jak i na zewnątrz budynków.


OPAL:

OPAL jest podnośnikiem z napędem śrubowym do pionowego transportu osób z ograniczoną możliwością poruszania się wyposażonym w platformę obudowaną pionowymi ściankami o wysokości 1,10 m. Nie wymaga szybu, podszybia (w dostawie jest stała rampa najazdowa) a system sterowania i napęd znajdują się w obudowie podnośnika co jest jego dużą zaletą gdy mamy ograniczone możliwości powierzchni. Montowany może być wewnątrz i na zewnątrz obiektów (przy instalacji na zewnątrz obiektu zaleca się wykonanie zadaszenia).


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego